Димитър Игнатовски остава в Волов-Шумен 2007
Голмайсторът на Североизточната Трета лига за сезон 2025/26 Димитър Игнатовски ще продължи кариерата си във Волов-Шумен 2007.
След изкарани проби в елитния Ботев (Враца) Игнатовски се завърна при „жълто-сините“ и се очаква да се включи в подготовката на тима в средата на юли.
Младият нападател бе най-резултатен в шампионата, реализирайки 28 гола в 30 мача през изминалия сезон.
Отбори от професионалния футбол продължават да следят 22-годишния талант и не е изключено той да получи допълнителни оферти през лятото.
снимка: ШУМ.БГ



