ФК Струмска слава благодари на напускащите футболисти
ФК Струмска слава изказва своята искрена благодарност към състезателите, които няма да продължат с отбора през новия сезон.
- След представянето си с екипа на Струмска слава, Александър Михайлов, Дейвид Джоров и Даниел Начев продължават професионалните си кариери съответно във „Вихрен“, „Рилски спортист“ и „Спортист“ (Своге).
- Димитър Митов и Любомир Тодоров ще продължат в „Беласица“.
- Димитър Савов и Кристиян Слишков се връщат в родния си клуб – „Миньор“ (Перник).
Благодарим на всички тях за проявения професионализъм, отдаденост и усилия, докато носеха екипа на „Славата“.
Пожелаваме им здраве, много лични и професионални успехи и попътен вятър в следващите футболни предизвикателства.
Благодарим ви, момчета!
Веднъж част от „Славата“ – завинаги част от „Славата“!




