Теодор Иванов се присъедини към „Славата“
22-годишният вътрешен полузащитник Теодор Иванов, роден в София, вече е част от отбора на „Славата“.
Футболният му път започва в школата на Левски (София), а по-късно преминава през академията на Локомотив (София), където записва и своя дебют при мъжете. За Локомотив той има 8 мача в елита. След това последва престой в Марек, където записа 31 мача и отбеляза 1 гол във Втора лига. През пролетта бе част от Германея (Сапарева Баня), преди да пристигне на стадион „Христо Радованов“.
Пожелаваме на Теодор Иванов здраве и много радостни моменти в цветовете на Струмска слава.





