Галин Димов и братята Генчо и Коста Далеви напускат Несебър
Един от най-опитните футболисти през изминалия сезон в ОФК Несебър — Галин Димов — се разделя с клуба.
Полузащитникът, роден през 1990 г., ще премине в Нефтохимик за предстоящия шампионат. Той се завърна при делфините през есента на 2025 година и имаше основен принос за класирането във Втора лига.
Братята Генчо и Коста Далеви също напускат Несебър. Те се върнаха в отбора през лятото на 2025 г. и бяха част от тима, който спечели първото място през миналия сезон.




