ОФК Несебър се разделя с Галин Димов, Коста и Генчо Далеви

Галин Димов и братята Генчо и Коста Далеви напускат Несебър Един от най-опитните футболисти през изминалия сезон в ОФК Несебър — Галин Димов — се разделя с клуба. Полузащитникът, роден през 1990 г., ще премине в Нефтохимик за предстоящия шампионат. Той се завърна при делфините през есента на 2025 година и имаше основен принос за класирането във Втора лига. Братята Генчо и Коста Далеви също напускат Несебър. Те се върнаха в отбора през лятото на 2025 г. и бяха част от тима, който спечели първото място през миналия сезон.

Галин Димов и братята Генчо и Коста Далеви напускат Несебър

Един от най-опитните футболисти през изминалия сезон в ОФК Несебър — Галин Димов — се разделя с клуба.

Полузащитникът, роден през 1990 г., ще премине в Нефтохимик за предстоящия шампионат. Той се завърна при делфините през есента на 2025 година и имаше основен принос за класирането във Втора лига.

Братята Генчо и Коста Далеви също напускат Несебър. Те се върнаха в отбора през лятото на 2025 г. и бяха част от тима, който спечели първото място през миналия сезон.